ru
АТЕМ Атем. Економний котел.

 

Наразі компанія "АТЕМ" є лідером у виробництві опалювальної техніки в Україні.

Перші зразки опалювальної техніки «АТЕМ» були випущені ще в 1988 році і з тих пір завоювали величезну популярність і довіру у покупців.

До складу компанії «АТЕМ» входять спільне Українсько-Німецьке підприємство ТОВ СП «Атем-Франк», ТОВ «ЖИТОМИРТЕПЛОМАШ», ТОВ "Торговий дім "АТЕМ".

За час роботи заводів «АТЕМ» було випущено і успішно експлуатується більш ніж 2 млн одиниць техніки.

На сьогоднішній день продукція торгової марки «АТЕМ» (Житомир) - абсолютний лідер продажів на ринку опалювальної техніки України.

Котли «АТЕМ» - єдині з українських димохідних котлів, які поряд з такими брендами Vaillant, Bosсh, Immergas включені в програму енергозбереження IQenergy від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Опалювальна техніка, включена в програму IQenergy як мінімум на 20% ефективніше ніж в середньому по ринку і має ККД більше 92%! Детальніше: www.iqenergy.org.ua/ru/about

Модельний ряд продукції «АТЕМ» включає в себе газові підлогові димохідні котли, турбо-котли, двоконтурні котли, котли-бойлери, електро-газові котли, котли парапетного типу, твердопаливні котли, адаптовані під складні умови експлуатації, універсальні котли тверде паливо / газ, газові конвектори, проточні водонагрівачі, пальники.