Про підприємство

 

Перші зразки опалювальної техніки «АТЕМ» були випущені ще в 1988 році і з тих пір завоювали величезну популярність і довіру у покупців.

До складу компанії «АТЕМ» входять спільне Українсько-Німецьке підприємство ТОВ СП «Атем-Франк» і ТОВ «ЖИТОМИРТЕПЛОМАШ».

За час роботи заводів «АТЕМ» було випущено і успішно експлуатується більш 2 млн одиниць техніки.

На сьогоднішній день продукція торгової марки «АТЕМ» (Житомир) - абсолютний лідер продажів на ринку опалювальної техніки України.

Котли «АТЕМ» - єдині з українських димохідних котлів, які поряд з такими брендами Vaillant, Bosh, Immergas включені в програму енергозбереження IQenergy від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Опалювальна техніка, включена в програму IQenergy як мінімум на 20% ефективніше ніж в середньому по ринку і має ККД більше 92%! Детальніше: www.iqenergy.org.ua/ru/about

Котли «АТЕМ» - продумані ефективні пристрої, з унікальними конструкторськими і технологічними рішеннями:

Супер ефективний турбулентний теплообмінник! При збільшенні тяги теплообмінник адаптується до неї і переходить в турбулентний режим роботи (режим перемішування), змушуючи гарячі гази максимально ефективно передавати тепло в систему опалення. Ефективність котла АТЕМ з турбулентним теплообмінником залишається дуже високою в будь-якому режимі роботи, в той час як в котлах зі звичайним теплообмінником, при зростанні тяги, ККД різко падає. Детальніше.

Надійний захист від корозії! Внутрішня частина топки і нижня частина теплообмінника димохідних газових котлів «АТЕМ» покривається рідким алюмінієм, який надійно захищає котел від корозії навіть в найнесприятливіших умовах роботи! Відео нанесення рідкого алюмінію.

Знижена витрата газу! В котлах «АТЕМ» передбачений відтинає компенсатор тяги, який автоматично закривається при зростанні тяги взимку, не даючи теплому повітрю, нагрітого цим же котлом, витягуватися з приміщення в димохід. (У багатьох звичайних котлах з відкритим компенсатором тяги, якщо котел розташований в опалювальному приміщенні, наприклад на кухні, така конструктивна особливість веде до значних перевитрат газу, особливо в морозну погоду). Котли АТЕМ спроектовані так, що кожен елемент котла сприяє зменшенню витрати газу і збільшення ефективності котла. Детальніше.

Перевірена надійність. Кожен котел в процесі виробництва проходить випробування на міцність під тиском 2-3 атм., Проводиться 100% перевірка роботи всіх деталей котла, ретельно перевірятися спрацьовування датчиків безпеки в аварійних режимах. Кожен котел підключається до макету системи опалення і моделюється його робота в робочих і екстремальних режимах, під час чого знімаються і аналізуються всі параметри роботи котла.

Модельний ряд продукції «АТЕМ» включає в себе газові підлогові димохідні котли, турбо-котли, двоконтурні котли, котли-бойлери, електро-газові котли, котли парапетного типу, твердопаливні котли, адаптовані під складні умови експлуатації, універсальні котли тверде паливо / газ, газові конвектори, проточні водонагрівачі, пальники.

У 2018 році Національною Академією Наук України було проведено незалежну експертизу котлів різних марок, в звіті якої зарєестрованих реальні показники випробовуваних котлів.

Котел «АТЕМ» визнаний найефективнішим. Звіт НАН України.